ZIZTU UNIBERTSITATE ELKARTEA

Ziztu bizian eramango zaitugu zure unibertsitate zentrora!

HORARIOS (RUTA BILBAO-LEIOA)


Iritsiera orduak gutxi goraberakoak dira / Las horas de llegada son aproximadas

Joateko ordutegia (goizean) / Horario de ida (mañana)

Población Parada Hora Población Parada Hora
Zestoa Carretera GI-631 6:35 Zumaia Parad de autobús 6:45
Azpeitia Damaso 6:42 "lanzadera"
Ambulatorio 6:43
Piscinas 6:44
Azkoitia Eroski city 6:49
Puente 6:50
Elgoibar Usatorre 7:02 Elgoibar Usatorre 7:02
Bilbao Deusto - Plaza San Pedro 7:45
Sarriko - Ibarrekolanda, 11 7:47
Leioa Aulario 7:57
Bellas Artes 7:58




Horario de vuelta (mediodía)

Población Parada Hora Población Parada Hora
Leioa Aulario 15:05
Bellas Artes 15:06
Bilbao Sarriko - Rotonda Don Bosco 15:17
Deusto - Av. Lehendakari Agirre, 11 15:20
Elgoibar Usatorre 16:05 Elgoibar Usatorre 16:05
Azkoitia Puente 16:15 "lanzadera"
Biblioteca 16:16
Azpeitia Piscinas 16:21
Ambulatorio 16:22
Damaso 16:23
Zestoa Carretera GI-631 16:30 Zumaia Parada de autobús 16:20




Horario de vuelta (tarde)

Población Parada Hora
Bilbao Deusto - Plaza San Pedro 18:15
Sarriko - Ibarrekolanda, 11 18:17
Leioa Aulario 18:27
Bellas Artes 18:28
Elgoibar Usatorre 19:18
Azkoitia Puente 19:28
Biblioteca 19:29
Azpeitia Piscinas 19:33
Ambulatorio 19:34
Damaso 19:36
Zestoa Carretera GI-631 19:43
Zumaia Parada de autobús 19:58